foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Kochani Uczniowie! Drodzy Rodzice!

Zakończył się trudny i wyjątkowy rok szkolny 2019/2020. We wrześniu nikt z nas nie spodziewał się, że drugie półrocze tego roku zmusi nas do pracy zdalnej i pozostania w domach. Mimo to, wszyscy – Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele – odnaleźliśmy się w tej bardzo trudnej sytuacji.

Wszyscy uczniowie klas I-VII otrzymali promocję do klas programowo wyższych a wszyscy uczniowie klas ósmych ukończyli naukę w szkole podstawowej. Nauczycielom udało się zrealizować podstawę programową przy ogromnym zaangażowaniu Rodziców. Za pomoc, wyrozumiałość i wsparcie bardzo gorąco Państwu dziękujemy.

Z uwagi na brak oficjalnych uroczystości związanych z zakończeniem roku szkolnego 2019/2020 pragniemy w tej formie przedstawić Rodzicom i Uczniom podsumowanie osiągnięć naszych wychowanków.

1. Tytuł „Złotego Absolwenta” otrzymał uczeń kl. VIII b – Sekou Toure.

2. Nagrodą dla Ucznia Zdolnego, ufundowaną przez Radę Rodziców został wyróżniony uczeń kl. VIII b – Seweryn Grzywacz.

3. Do nagrody Burmistrza dla ucznia zdolnego został wybrany uczeń kl. VIII b – Sekou Toure.

4. Najlepszymi sportowcami w szkole zostali wybrani i nagrodzeni:

- w kategorii dziewcząt – ucz. kl. VI e Pola Musiałek,

- w kategorii chłopców – ucz. kl. VIII a Michał Łukasik.

5. Najwyższe średnie w szkole (5,0 i wyżej) oraz wzorowe zachowanie, za które uczniowie otrzymali „złoty medal ucznia” (kl. VIII) lub listy pochwalne (kl. IV-VII) uzyskali:

Łoskot Klaudia z kl. IV a

Nowosielska Wiktoria z kl. IV a

Strzelecka Marta z kl. IV a

Wyszomirski Gustaw z kl. IV a

Barglik Marcelina z kl. V b

Staszczuk Malwina z kl. V b

Walkiewicz Maria z kl. V b

Żelazko Hanna z kl. V b

Awsiukiewicz Jan z kl. V c

Broniszewska Marta z kl. V c

Chorosiewicz Szymon z kl. V c

Michalska Tola z kl. V c

Rozenblicki Michał z kl. V c

Deleżuch Mikołaj z kl. V d

Kasprzak Kamil z kl. V d

Kozłowska Hanna z kl. V d

Chwedczuk Zuzanna z kl. V e

Fiksa Amelia z kl. V e

Kucharska Iga z kl. V e

Rabantek Maja z kl. V e

Szal Magdalena z kl. V e

Trzaskowska Maria z kl. V e

Ciesielska Gabriela z kl. VI a

Derlatka Marcelina z kl. VI a

Rybicka Julia z kl. VI a

Skoczek Zuzanna z kl. VI a

Wroniewicz Amelia z kl. VI a

Żuraw Anastazja z kl. VI a

Bąk Natalia z kl. VI b

Białek Marcelina z kl. VI b

Jakubowski Mateusz z kl. VI b

Trzaskowska Julia z kl. VI b

Chryk Zuzanna z kl. VI c

Moreń Natalia z kl. VI c

Trzeciak Klara z kl. VI c

Jankowska Kinga z kl. VI d

Kociszewska Klaudia z kl. VI d

Kowalczyk Martyna z kl. VI d

Krzycholik Michał z kl. VI d

Kurach Wiktoria z kl. VI d

Niedziółka Martyna z kl. VI d

Parzych Julia z kl. VI d

Sielski Jakub z kl. VI d

Adlis Zuzanna z kl. VI e

Gładysz Amelia z kl. VI e

Jaszczyk Paulina z kl. VI e

Musiałek Pola z kl. VI e

Jarząbek Kinga z kl. VII a

Szal Marta z kl. VII a

Andrzejak Martyna z kl. VII b

Janiszewska Aleksandra z kl. VII b

Paszkowska Amelia z kl. VII b

Żołądek Sara z kl. VII b

Radzik Magdalena z kl. VII c

Walkiewicz Franciszek z kl. VII c

Broniszewski Bartosz z kl. VII d

Imioła Zuzanna z kl. VII d

Piłat Wiktoria z kl. VII d

Trzaskowski Adrian z kl. VII d

Trzepałka Maria z kl. VII d

Dydek Martyna z kl. VIII a

Olszanka Aleksandra z kl. VIII a

Rębkowski Jakub z kl. VIII a

Rębkowski Kacper z kl. VIII a

Siekierzyńska Sabina z kl. VIII a

Tomaszek Julia z kl. VIII a

Broniszewska Aleksandra z kl. VIII b

Grzywacz Seweryn z kl. VIII b

Toure Sekou z kl. VIII b

Krzyżanowska Anna z kl. VIII c

Marczak Jakub z kl. VIII c

Wyszomirski Nikodem z kl. VIII c

6. Bardzo wysokie średnie ocen (4,75 i wyżej) oraz zachowanie bardzo dobre lub wzorowe, za które uczniowie otrzymali świadectwo z wyróżnieniem uzyskali:

Baran Mateusz z kl. IV a

Gryboś Sebastian z kl. IV a

Krzemińska Jagoda z kl. IV a

Rzeszotek Abigail z kl. IV a

Stelmaszyk Antoni z kl. IV a

Tomaszewski Krystian z kl. V a

Trzpil Zuzanna z kl. V a

Zagórska Maja z kl. V a

Brzezińska Diana z kl. V b

Brzeziński Konrad z kl. V b

Olszak Daria z kl. V b

Sieradzka Amelia z kl. V b

Sieradzki Maks z kl. V b

Zakrzewski Jan z kl. V b

Dubińska Maja z kl. V c

Jaworski Kacper z kl. V c

Olejnik Aleksandra z kl. V c

Olszewski Piotr z kl. V c

Ornoch Franciszek z kl. V c

Trzaskowski Franciszek z kl. V c

Borkowski Filip z kl. V d

Kuran Maciej z kl. V d

Trzepałka Franciszek z kl. V d

Wawrzynowska Gabriela z kl. V d

Gębicki Wiktor z kl. V e

Olpińska Laura z kl. VI a

Siciak Daria z kl. VI a

Sychowiec Kacper z kl. VI a

Witkowski Damian z kl. VI a

Bytniewski Jakub z kl. VI b

Końca Anna z kl. VI b

Maciąg Iga z kl. VI b

Trzaskowska Dominika z kl. VI b

Trzaskowski Szymon z kl. VI b

Woźniak Antoni z kl. VI b

Nizińska Roksana z kl. VI c

Piórkowska Kamila z kl. VI c

Salwa Julia z kl. VI c

Olszanka Antonina z kl. VI d

Pałczyńska Viktoria z kl. VI d

Santorek Agata z kl. VI d

Wyszomirski Dominik z kl. VI e

Jabłecka Marta z kl. VII b

Wieczorek Gabriela z kl. VII b

Kędracka Oliwia z kl. VII c

Ostrowski Mikołaj z kl. VII d

Podgórska Anna z kl. VIII a

Skottak Marta z kl. VIII a

Szybiak Aleksandra z kl. VIII a

Szybiak Julia z kl. VIII a

Witkowski Paweł z kl. VIII a

Biedrzycki Wiktor z kl. VIII b

Olszewska Zuzanna z kl. VIII b

Suchecki Kacper z kl. VIII b

Uzarska Antonina z kl. VIII b

Wójcik Kacper z kl. VIII c

7. Uczniowie nagrodzeni za różnego rodzaju aktywność i zaangażowanie w różnych obszarach pracy szkoły:

- praca w bibliotece szkolnej:

Andrzejak Martyna z kl. VII b

Lichocki Mateusz z kl. VIII c

Paszkowska Amelia z kl. VII b

Ryniuk Julia z kl. VIII a

Szybiak Aleksandra z kl. VIII a

Szybiak Julia z kl. VIII a

- poczet sztandarowy:

Broniszewska Aleksandra z kl. VIII b

Grzywacz Seweryn z kl. VIII b

Krzyżanowska Anna z kl. VIII c

Olszanka Aleksandra z kl. VIII a

Olszewska Zuzanna z kl. VIII b

Podgórska Anna z kl. VIII a

Rębkowski Kacper z kl. VIII a

Tomaszek Julia z kl. VIII a

Wrzos Kamil z kl. VIII a

- praca w stołówce szkolnej:

Bielak Wiktoria z kl. VII a

Kuran Maciej z kl. V d

- samorząd szkolny:

Biela Kornelia z kl. VIII b

Broniszewska Aleksandra z kl. VIII b

Imioła Zuzanna z kl. VII d

Jabłecka Marta z kl. VII b

Łysik Weronika z kl. VIII c

Olszewska Zuzanna z kl. VIII b

Skottak Marta z kl. VIII a

Suchecki Kacper z kl. VIII b

Witkowski Paweł z kl. VIII a

Zych Bartosz z kl. VII a

- radiowęzeł szkolny:

Bogusz Oskar z kl. V c

Sielski Jakub z kl. VI d

Staszczuk Malwina z kl. V b

Walkiewicz Maria z kl. V b

- wyróżniający się sportowcy:

Biedrzycka Iga z kl. VIII a

Biedrzycki Wiktor z kl. VIII b

Dąbrowski Maksymilian z kl. VIII b

Dydek Martyna z kl. VIII a

Gnawali Dawid z kl. VIII b

Kołodziejczyk Gabriel z kl. VIII a

Lemieszka Jakub z kl. VIII a

Łysik Weronika z kl. VIII c

Rębkowski Jakub z kl. VIII a

Świerlikowski Ksawier z kl. VIII a

Tomaszek Julia z kl. VIII a

Toure Sekou z kl. VIII b

Wilczek Oliwia z kl. VIII a

Witkowski Paweł z kl. VIII a

8. Największe osiągnięcia uczniów i szkoły:

- tytuł laureata w historycznym konkursie kuratoryjnym dla ucz. kl. VIII b – Sekou Toure

- wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

dla ucz. kl. II b – Ksawerego Słabęckiego

dla ucznia kl. III b - Artura Chromińskiego

dla uczennicy kl. VIII c - Anny Krzyżanowskiej

- wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Meditest:

dla ucz. kl. III a – Piotra Firląga

dla ucz. kl. III a – Hanny Rabantek

dla ucz. kl. V c – Michała Rozenblickiego

dla ucz. kl. VIII b – Sekou Toure

dla ucz. kl. VIII b – Seweryna Grzywacza

- wernisaż ucz. kl. VIII b Seweryna Grzywacza w Galerii PMDK w Otwocku pt. „Dwa Światy”.

W ten inny niż zwykle sposób żegnamy się z Uczniami i Rodzicami na czas wakacji. Wszystkim życzymy udanego wypoczynku pełnego spokoju, radości i słońca, wytchnienia po długim okresie pracy zdalnej i dużo, dużo zdrowia w tym wciąż jeszcze trudnym czasie związanych z zagrożeniem COVID-19.

Mamy nadzieję, że po wakacjach wszyscy zdrowi i zrelaksowani spotkamy się w szkole w normalnych warunkach pracy.

Dyrekcja szkoły

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.