foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

INFORMACJE DLA RODZICÓW PRZYSZŁOROCZNYCH PIERWSZOKLASISTÓW

Szanowni Rodzice!

W związku z wyjątkową sytuacją w kraju, spotkanie Państwa z dyrektorem szkoły i kadrą pedagogiczną zaplanowane na 3 czerwca 2020 r. nie odbędzie się. Dlatego też przedstawiam Państwu najważniejsze informacje poniżej:

 1. Szkoła pracuje w systemie dwuzmianowym.
 2. Zajęcia w szkole odbywają się w godzinach 8.00 – 15.25.
 3. Świetlica szkolna funkcjonuje w godzinach 7.00 – 17.00. Zapisy będą odbywać się po rozpoczęciu roku szkolnego.
 4. Szkoła zapewnia uczniom pełny obiad. Chętni pierwszoklasiści zapisywani są poza kolejnością na życzenie rodziców. Obecnie koszt pełnego obiadu wynosi 5,70 zł. Od przyszłego roku szkolnego koszt z pewnością będzie wyższy. Zapisów mogą Państwo dokonać drogą mailową w dn. 20-25 sierpnia 2020 r. (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) podając w treści wiadomości imię i nazwisko dziecka oraz czy dziecko będzie jadło I danie (zupę), II danie czy pełny obiad.
 5. W szkole funkcjonuje pomoc psychologiczno-pedagogiczna, którą świadczą: pedagog, psycholog, logopeda, reedukatorzy oraz zespoły wychowawcze.
 6. Podręczniki dla uczniów będą darmowe. Dzieci otrzymają je po rozpoczęciu roku szkolnego. Szczegółowe informacje na temat wyprawek dla poszczególnych klas przekażą wychowawcy na pierwszych zebraniach z rodzicami.
 7. Uczniowie będą podzieleni na 3 oddziały.
 8. Możecie Państwo do 30 czerwca 2020 r. złożyć prośbę o umieszczenie w klasie zaprzyjaźnionych dzieci (maksymalnie troje uczniów). Podanie to musi być podpisane przez wszystkich rodziców wymienionych dzieci. Ten sam uczeń nie może być uwzględniony w innych podaniach. Podania proszę wysyłać w formie mailowej (skan lub zdjęcie) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 9. Nie mają Państwo wpływu na wybór wychowawcy.
 10. Listy z przydziałem uczniów do poszczególnych wychowawców i oddziałów zostaną udostępnione 31 sierpnia 2020 r., po zakończeniu rekrutacji uzupełniającej (zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Karczewa nr 31/2020).
 11. Plan lekcji otrzymają Państwo nie wcześniej niż 1 września 2020 r.
 12. W razie wyjątkowo ważnych pytań, na które odpowiedzi nie ma w powyższej treści, proszę skorzystać z zadania pytania poprzez maila szkolnego.

Dyrektor Szkoły

Katarzyna Radzik

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.