foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Dnia 29.11.2019r. nasze uczennice- Marcelina, Daria, Zuzia, Amelia, Magda, Weronika brały udział w Powiatowym Konkursie Poezji K. I.Gałczyńskiego w Szkole Podstawowej nr3 w Józefowie. Recytatorzy prezentowali dwa utwory poetyckie autora. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Uczniowie zachwycili wszystkich interpretacją wierszy Gałczyńskiego. I tak oto 5 uczennic zdobyło wyróżnienia: z kl.6a-Marcelina Derlatka, Daria Siciak, z kl.6e-Amelia Gładysz, z kl.7c- Magdalena Radzik oraz z klasy 8c- Weronika Łysik.
Pragniemy szczerze i goraco podziękować recytatorkom, gdyż na ten sukces pracowały bardzo ciężko. Nie wystarczy opanować pamięciowo utwory, powiedzieć dobrze, ale oddać emocje autora i swoje, zachwycić tematyką wiersza i sprawić, by Cię wszyscy słuchali z zachwytem.
Tylko samych pozytywnych emocji mogą dostarczyć nam konkursy recytatorskie.
Zachęcamy wszystkich do brania w nich udziału. Dzięki temu staniemy się wrażliwsi i bliżsi innym, a także pokażemy, że można osiągnąć sukces.

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.