foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Z okazji 80. rocznicy wybuchu wojny 1939-45 i szkolnych obchodów Roku Pamięci Bohaterów II Wojny Światowej Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie ogłasza Powiatowy Konkurs Historyczno - Literacki "Warszawa Miasto Pamięci" skierowany do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych powiatu otwockiego. Jego główny cel to zainteresować młodzież historią okupowanej Warszawy i kształtować ją w duchu patriotyzmu. Konkurs odbędzie się 6 listopada 2019 r. o godz. 10 w SP2 Karczew. Czekamy na Wasze zgłoszenia! Szczegóły konkursu znajdziecie w zamieszczonych poniżej załącznikach.

 

Regulamin Powiatowego Konkursu Historyczno - Literackiego "Warszawa Miasto Pamięci"

Karta zgłoszenia do konkursu "Warszawa-Miasto Pamięci”

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.