Z okazji 80. rocznicy wybuchu wojny 1939-45 i szkolnych obchodów Roku Pamięci Bohaterów II Wojny Światowej Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie ogłasza Powiatowy Konkurs Historyczno - Literacki "Warszawa Miasto Pamięci" skierowany do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych powiatu otwockiego. Jego główny cel to zainteresować młodzież historią okupowanej Warszawy i kształtować ją w duchu patriotyzmu. Konkurs odbędzie się 6 listopada 2019 r. o godz. 10 w SP2 Karczew. Czekamy na Wasze zgłoszenia! Szczegóły konkursu znajdziecie w zamieszczonych poniżej załącznikach.

Regulamin Powiatowego Konkursu Historyczno - Literackiego "Warszawa Miasto Pamięci"

Karta zgłoszenia do konkursu "Warszawa-Miasto Pamięci”

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.