Szanowni Rodzice!

Ministerstwo Edukacji Narodowej (pismo MEN z dnia 1 października 2018 r., znak: DWKI-WPB.5013.22.2018.BN) informuje, że obecne przepisy prawa nie upoważniają dyrektora szkoły, jak również innych organów szkoły, do podejmowania czynności związanych z zawieraniem umów ubezpieczenia na rzecz uczniów. Także rady rodziców nie mają upoważnienia prawnego do zawierania jakichkolwiek umów, w tym umów ubezpieczenia grupowego NNW.

W związku z powyższym, od roku szkolnego 2019/20, zainteresowani rodzice będą indywidualnie i we własnym zakresie ubezpieczać swoje dzieci. Umowa ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dzieci i młodzieży szkolnej jest dobrowolna.

Aktualna umowa ubezpieczenia obowiązuje do 31.08.2019 r.

Poniżej podajemy linki do ofert ubezpieczenia indywidualnego, jakie wpłynęły do szkoły:

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.