foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

4 grudnia w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie odbyło się wręczanie nagród laureatom XVI edycji Konkursu ekologicznego „Bądź świadomy – walcz ze Smogiem” organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Wśród uhonorowanych uczestników znalazł się nasz drugoklasista Piotr Firląg, który zajął pierwsze miejsce w kategorii plakatu ekologicznego. W konkursie brało udział 1300 uczniów z 450 szkół z całego województwa. Koordynatorem konkursu z ramienia SP2 była p.Urszula Majchrzak. Nasz laureat otrzymał nagrodę i przywiózł mnóstwo dodatkowych prezentów do szkolnej świetlicy.

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.