foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Mimo nie najlepszej pogody u nas w Dwójce jak zawsze ciepło, miło, nawet słodko! A to za sprawą pierwszej w tym roku szkolnym KAWIARENKI, w której pojawiły się pyszne ciasta, babeczki i słodkie duszki z niespodzianką, czyli ciastka z lizakiem. Łakocie te przygotowują nasi uczniowie albo samodzielnie, albo przy pomocy Rodziców i Babć, którym w tym miejscu serdecznie dziękujemy.
Po ciastka ustawiała się na każdej przerwie długie kolejki łasuchów. I mimo iż propagujemy zdrowe odżywianie, w tym dniu mieliśmy dyspensę, albowiem dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cel dobroczynny, o czym poinformujemy niebawem.

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.