foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Pod koniec października naszą szkołę odwiedzili goście - burmistrz Karczewa p. Dariusz Łokietek, jego zastępca – p. Bartłomiej Tkaczyk oraz tajemnicza pani z równie tajemniczymi pudełkami rozpalającymi w uczniach wielką ciekawość. Okazało się, że w pudłach były ukryte 2 pieski-roboty, które za pomocą specjalnej aplikacji multimedialnej umożliwią dzieciom naukę poprzez fascynującą zabawę.
Ten prezent od władz naszej gminy z pewnością będzie dobrze służył naszym uczniom, bo nie ma nic lepszego niż nauka poprzez zabawę. Serdecznie dziękujemy za wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży „Dwójki”!

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.