foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Na „Dwójkę” zawsze można liczyć! Wielkie serca i chęć niesienia pomocy to jedna z naszych zalet, którą niejednokrotnie mogliśmy okazać w różnych sytuacjach.


Mimo pogody niesprzyjającej wypadom rowerowym uczniowie SP 2, ich rodzice i nauczyciele 28 października wzięli udział w akcji charytatywnej Przejazd Rowerowy dla Olimpii, pokonując w strugach deszczu na „stalowych rumakach” kilkukilometrową trasę po otwockim lesie. Byliśmy liczną grupą wśród 300 uczestników zdarzenia, którego celem była pomoc dla Olimpii, nauczycielki języka polskiego z otwockiego „Nukleonika”, która zmaga się z ciężką chorobą nowotworową. Chyba spisaliśmy się na medal, bo każdy z nas otrzymał go na pamiątkę od organizatorów akcji. Najważniejsze jest jednak to, żeby skutecznie pomagać potrzebującym.
Olimpio, trzymamy za Panią kciuki!

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.