foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Dnia 15.10.2018 r. w naszej szkole wysłuchaliśmy audycji z okazji Dania Nauczyciela.
Wzruszające utwory o pracy nauczyciela, zabawne historyki z życia szkolnego przeplatały się z piosenkami dobranymi szczególnie na tę okoliczność. Życzenia nauczycielom wyśpiewała znana wszystkim Ola Kurnicka z kl.6c, zaś kolejne teksty wygłaszały uczennice z kl.5a. Występ zakończyły nastrojowe słowa Magdy z kl.6c. Dziewczynki dziękowały nie tylko nauczycielom, ale także obsłudze i administracji. Podsumowaniem audycji były słowa z piosenki zespołu LO27,, Dzięki Wam mogę wszystko’’.

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.