foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Aby upamiętnić 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI wychowawczynie klasy 5a i 5c zabrały uczniów do Rezydencji Królów Rzeczypospolitej. W skupieniu przemierzaliśmy kolejne sale związane z historią zamku. Przewodnicy zadawali kolejne pytania, za które można było uzyskać nagrodę. Piątoklasiści wykazali się rozległą wiedzą z dziejów naszej ojczyzny. Szczególnie zachwyciły nas insygnia władzy królewskiej. Następnie udaliśmy się na Warszawską Starówkę. W pięknym słońcu słuchaliśmy opowieści o Kolumnie Zygmunta i ciekawostek związanych z legendami stolicy. Nie zabrakło również czasu na pamiątki. To była naprawdę udana wycieczka.

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.