foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

3 września o godz. 10.15 w obecności pocztu sztandarowego i przy dźwiękach hymnu SP 2 uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Pani Dyrektor Katarzyna Radzik powitała serdecznie wszystkich uczniów (szczególnie pierwszaków), rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Skierowała do obecnych wiele ciepłych słów i życzenia sukcesów edukacyjnych w nadchodzącym roku szkolnym. Wszyscy zgromadzeni w hali sportowej mogli obejrzeć krótki program artystyczny w wykonaniu uczniów klas 4, 5, 6 i 7, który przeniósł nas do roku 1939, przypomniał o tragicznych wydarzeniach pamiętnego września, a także o patronie naszej szkoły - obrońcach Westerplatte. Występ uczniów nawiązywał także do 100 - lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz rocznicy 470 - lecia Karczewa. Po wakacyjnej przerwie uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach, a pierwszaki miały okazję do obejrzenia szkoły. Wszystkim życzymy udanego roku szkolnego 2018/2019!

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.