foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Dziewczęta z klasy IV D i E reprezentowały Szkołę Podstawową nr 2 w Karczewie w turnieju "Kocham Ręczną na Orliku". Organizatorem była fundacja "Orły Sportu", partnerem programu było Ministerstwo Sportu i Turystyki, a sponsorem Polskie Górnictwo Naftowe i Gazowe.

Wygrywając rozgrywki lokalne i wojewódzkie organizowane przez Animatora Sportu pana Pawła Zalewskiego reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie w dniach 18 – 20.06.18 r. wzięła udział w etapie ogólnopolskim w Kaliszu. Podczas trzydniowego turnieju, gdzie awansowało jedynie szesnaście drużyn (mistrzów wojewódzkich) nasze zawodniczki zajęły ósme miejsce. Mimo to, sam awans do reprezentowania województwa był dla nas dużym sukcesem.

 

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.