foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

21 czerwca 2018 r. podczas XXXVII Sesji Rady Powiatu Otwockiego odbyła się uroczystość zakończenia roku sportowego 2017/2018 oraz wręczenia nagród dla szkół, które brały udział w Mistrzostwach Powiatu Otwockiego. Dla Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie była to szczególna uroczystość. Pierwszy raz w historii istnienia szkoły, nasi uczniowie zdobyli I MIIEJSCE w klasyfikacji ogólnej szkół podstawowych w kategorii igrzyska dzieci. Pokonaliśmy wszystkie szkoły z naszego powiatu. Karczewska "dwójka" okazała się NAJLEPSZA. Pokonaliśmy wieloletnich sportowych rywali - SP 12 z Otwocka i SP z Celestynowa. Serdecznie gratulujemy naszym dziewczętom i chłopcom oraz życzymy powtórzenia takiego sukcesu w przyszłym roku. Uroczystość miała miejsce w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Otwocku przy ul. Majowej 17/19. W imieniu całej społeczności sportowej naszej szkoły, nagrody z rąk Starosty p. Mirosława Pszonki i Przewodniczącego Rady Powiatu p.Pawła Grajdy odebrały Iga Biedrzycka z kl. 6b oraz Natalia Rutkowska z kl.6c.

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.