foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

18 maja dziewczyny z karczewskiej ,,Dwójki” udały się do Lesznowoli, by tam godnie reprezentować powiat otwocki w czwórboju lekkoatletycznym po zwycięskich eliminacjach w Kołbieli. Pogoda nie zachęcała do rywalizacji. Jednak spadające z nieba krople deszczu nie przeszkodziły dziewczynom w pobiciu własnego rekordu pobić własny rekord - uzyskały 1114 pkt.,dzięki czemu stanęły na ostatnim stopniu podium. Gratulujemy!

Nasze brązowe medalistki wystąpiły w składzie:

Natalia Rutkowska, Iga Biedrzycka, Julia Tomaszek, Oliwia Wilczek, Marta Jabłecka, Anna Łukaszewska. Opiekun grupy – p. Beata Tereszczyńska.

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.