foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

11 maja na nowo oddanym obiekcie sportowym w Kołbieli odbyły się mistrzostwa powiatu otwockiego w czwórboju lekkoatletycznym. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje szkół podstawowych w kategorii dziewcząt i chłopców. Sportowcy walczyli w biegu na 60 m, rzucali piłeczką palantową, skakali w dal i biegli na 600 i 1000 m.

Bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie, która zdobyła 1024 pkt. i tym samym zajęła I miejsce, a tym samym tytuł mistrzyń powiatu otwockiego i prawo startu w zawodach międzypowiatowych rejonu legionowskiego w Lesznowoli.

Nasza złota szóstka to: Natalia Rutkowska, Iga Biedrzycka, Wiktoria Buczyńska, Oliwia Wilczek, Julia Tomaszek, Marta Jabłecka. Opiekun sportowy -pani Beata Tereszczyńska.

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.