foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

11.01.2018r Dwójka tanecznym krokiem weszła w karnawał. Dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Szkolny przyciągnęła rzeszę uczniów klas IV - VII. Wyśmienita muzyka i przygotowana kawiarenka ze słodkościami wprawiła wszystkich we wspaniałe nastroje.

W tym czasie klasy młodsze I – III bawiły się na balu przebierańców. Każdy maluch był przebrany. Były księżniczki, piraci, wróżki, muszkieterowie oraz różne zwierzątka, a przewodziły im także przebrane wychowawczynie. Wszędzie rozbrzmiewał śmiech i okrzyki radości.

Karnawał rozpoczęty i to na pewno nie ostatnia taka zabawa o czym zapewnia Samorząd Szkolny.

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.