foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

14 marca 2017 r. w hali MOSiR w Karczewie odbyły się zawody finałowe Mistrzostw Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych w piłce ręcznej dziewcząt. W turnieju spotkały się cztery drużyny z powiatu otwockiego - SP  Osieck, SP Sobienie-Jeziory, SP 12 Otwock i gospodynie zawodów SP 2 z Karczewa.

Rozgrywki odbyły się systemem „każdy z każdym”. Nasze dziewczęta w pięknym stylu wygrały wszystkie swoje mecze, zdobyły tym samym I- miejsce i zostały MISTRZYNIAMI  POWIATU  OTWOCKIEGO,  II-miejsce wywalczyły zawodniczki z SP 12 z Otwocka,  III-miejsce uczennice z Osiecka i  IV miejsce dziewczęta z SP Sobienie-Jeziory. Wszystkie zawodniczki zostały nagrodzone przez powiatowego koordynatora sportu pucharami, medalami i dyplomami.

Nasze dziewczęta będą reprezentowały powiat otwocki w zawodach regionalnych, które odbędą się w przyszłym tygodniu w Wieliszewie. Trzymajmy za nie kciuki i życzmy zajęcia jak najlepszego miejsca.  Dziękujemy i  powodzenia.

Nasze Mistrzynie występowały w następującym składzie : J. Siwak 6c, J. Rzeszotek 6a, O. Olesiak 6a, M. Olszanka 6a, A. Supron 6a, A. Skwara 6a, A. Kulesza 6b, M. Płanecka 6b, W. Munduć 6b, N. Oniszk 6c, O. Olszewska 6d, L. Broniszewska 5b, I. Biedrzycka 5b i N. Rutkowska 5d.

eo

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.